Avangard Koltuk Takımları Çocuklar Duymasın Dizisinde

Çocuklar Duymasın dizisi 2002 yıllından bu yana hayatımıza giren ve Türk televizyon dünyasında hayatımızda kendisine güzel yer edinen ve herkesin sempatisini kazanarak beğeniyle izlenen Aile Ve komedi bir dizisidir.

Benim gibi bu diziyi izlerken bir çok kişinin dikkatini çeken detaylardan biri de dizide kullanılan mobilya dekorasyonlarıdır. Dizi de kullanılan mobilyalar oldukça ilgi çeken göze hoş bir bütün sağlayan sempatiklik sevecenlik katan canlı renk kombinasyonlarıdır.

Genel anlamda dizinin başladığı yıllardan bu yana değişen trendlerle birlikte dizi de kullanılan Mobilya trendlerinden bahsedecek olursak Avangard modern mobilyalar değişen moda trendleriyle ekrana yansıtılmıştır.
Çocuklar Duymasın dizisinde kullanılan mobilyaları ele aldığın da uygulanan dekorasyongenel anlamda mekana canlılık katmıştır.
Dizide kullanılan Dekorasyon okadar canlı ve renk tonu olarak klasik mobilyaduruşunu sağlayamadığı düşünürüz fakat bu noktada Avangard’ınmobilyanın farkını canlı olarak görmüş olursunuz.
İşte Tam bu nokta da Avangard mobilya ile klasik mobilya arasındaki farkı En net hatlarıyla görmüş oluyorsunuz.

Genel Olarak Avangard mobilyalarda kullanılan koltuk modellerinde uygulanan renkler ve kumaşlar modern koltuk tasarımcılarına taşçıkartır niteliktedir.
Renk seçimi olarak Canlı dinamikliği sağlayan Avangard koltuk takımları klasik koltuklardan ayıran temel Özelliklerden biri de Avangard koltuklarda kullanılan ahşapayaklar ve alt kasada kullanımıdır.

Klasik koltuklarda kullanılan ahşap kısımların ayaklara kadar uzanır olması koltuğu ve bütünlüğü asil gösterir. Avangard koltuklarda genellikle ahşap kullanılmaz ve canlı renkler rahatlıkla ağacın kavisine göre uygulanır.. İşte Çocuklar Duymasın dizisinde izleyicilerin ençok gözüne çarpan mobilya en çok kullanılan koltuk modeli bu tarzlardır. Koltuk takımları modaya yön veren ve zirve de olan koltuk modeli Avangard bir koltuk Takımlarıdır.Asil duruş yerine hem ağır duran hem de dinamik özelliklerini yansıtan farklı ve güzel bir modeldir. En trend avangard koltuk takımları için inegöl koltuk modellerine bakabilirsiniz.