Bionerji Bir Çözüm mü?

Bioenerji Kozmik hayat akımı anlamını taşıyor. Bu akım hiç kesilmeden vücudumuza işliyor, kendi öz gerçeğimiz ile bağlantıyı yeniden kurmamızı sağlayan bu akıma rağbet çok peki ne kadar sağlıklı? Bu konu günümüz alternatif tıbbının ilk sıralarındaki tedavi yöntemi elbette uzmanlık gerektiren profesyonel kişiler tarafından yapılması en uygunudur. Genellikle vücutta oluşmuş sindirim sistemi rahatsızlıklarını tümüyle sistem bozukluklarını tedavi etmeyi amaçlamış bir dal diyebiliriz. Umudunu yitiren hastaların felç geçirmiş yatağa mahkum gibi insanlara da umut ışığı veriyor.

Bioenerji nin bağışıklık sistemini güçlendirdiğine hücreleri canlandırdığına yaşlanmayı geciktirdiğine kadar farklı konularda şifa olduğu söylentiler arasında. Uzman ellerde tedavi olmuş insanların yorumları bunları kanıtlar nitelikte. Sektöründe gelişmesi insanların umut aramaya çıktıkları yolda işini bilmeyen türlü tezgahlarla hasta insanları kandıran üfürükçülerle karşılaşmakta mümkün.

Bunu anlamak adına Uzmanlık belgesi bitirdiği üniversite ve bölümü aldığı eğitim ve sertifikalar kesinlikler hasta tarafından incelenmeli. Muayenehane’ler de ki koşullar sterilizasyon göz önünde bulundurulmalıdır. Bio’nun bir den fazla tedavi metodu olduğunu unutmayalım. Sağlığımızı riske atmadan Profesyonel hizmet almak en sağlıklı yol olacaktır.

Bioenerji tedavi genel anlamda el değmeden yapılır. Kişi masaj masasına yatırılır, vücudun 20-30 cm üzerinden el dolaştırılmaya başlanır rahatsızlık olan bölgede titreme ve yanmalar gözlenir. Bu küçük titremeler le ısının düşmesi sağlanır hasta bunu üşüme ısınma uyuşma gibi hisseder.

Elbette yaşanılan durum kişiden kişiye farklılık gösterin huzursuzluğunuza seçeceğiniz yöntem bioenerji ise profesyonel hekim arayışına geçmelisiniz.

Bütüncül Değişim Akademisi bioenerji ile profesyonelleşmiş köklü bir firmadır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.