Forces Araç Asansörü

Araç Asansörü Hizmeti Hakkında; Son yıllarda araç sayısının artış göstermesi ile birlikte otopark alanlarında da bir yetersizlik meydana gelmiştir. Bu yetersizlik sebebi ile kalabalık nüfusa sahip ve alan kısıtlaması olan büyük şehirlerde katlı otoparklar inşa edildi ve faaliyete geçirildi. Katlı otoparkların olmazsa olmazı ise araç asansörleridir. Bu asansörler sayesinde arabalarınız çok katlı otoparklarda katlar arasında rahatça, hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmaktadır.

Forces Makina araç asansörü ile arabalarınızı güvenli bir şekilde park edebilirsiniz. Bu park işlemi binanın alt veya üst katına gerçekleştirilir. Bu sayede araçlarınız daha güvenli yerlerde park halinde olur. Firma araç asansörü dışında yük asansörü ve makaslı lift hizmeti de vermektedir.

Detaylı bilgi ve araç asansörü için Forces Asansör iletişime geçiniz.

Forces Asansör şirketi sizler için birbirinden farklı kategorilerde asansör hizmeti sunmaktadır. Araç asansörü hizmeti almak isterseniz eğer bizler ile irtibata geçmek için aşağıda yazmış olduğumuz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Yük Asansörü Kullanım Alanları

Yük asansörü; fabrika, depo, hastane, alışveriş merkezi, imalathane, toptancı gibi alanlarda yük taşımak için tercih edilmektedir. Bu sayede yük asansörleri; ağır ortam ve şartlarda kesinlikle sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yük asansörleri insan asansörleri ile kıyaslandığında hız ve konfor aranmamaktadır. Hatta yoğun çalışma trafiğine rahatlıkla cevap verebilmektedir. Bu asansörler kaliteli ve sağlam üretilmektedir.

Araç Asansörü Hizmeti Hakkında

Forces Makina ile Yük Asansörü; yük taşımak için özel asansörler üretmektedir. Asansör sektöründe kalitesi, ekonomik fiyatları ve farkı ile adını duyurmuştur. Çoğu zaman fabrika, depo, hastane, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda tercih edilmektedir. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu alanlarda da kullanılmaktadır. Yük asansörleri 250 kg ve 30000 tona kadar yük taşır.

Diğer asansörlerin çalışma özelliklerine göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için tercih edilen hidrolik yük asansörleri mimarlar için de ideal bir çözümdür. Yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahrik özelliklerine sahiptir. Seyir mesafesinin yoğun olmadığı orta yükseklikteki binalarda kullanılan hidrolik çözümleri ile hem konforlu bir seyir yaşamanız hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilmeniz mümkündür. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçiniz.