Forces Asansörleri

Asansörler Hakkında detaylı bilgi almak için Forces Makina müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Forces Asansör, kurulduğundan bu zamana birden çok asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. Forces makina araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda arabaların katlar arasında hareket etmesini sağlayan teknolojik sistemlerdir. Kaliteli ve garantili malzemelerden üretilmiş olan bu asansörler sayesinde araçlarınızın hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Her geçen gün ciddi bir şekilde artmakta olan araç sayısı otopark ihtiyacına neden olmuştur. Binalarda ise otopark için yeterli alan çoğu yerde sağlanamamaktadır. Bu sebeple binaların bodrum katları yada üstü otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Araç asansörü 2000 kg — 3000 kg veya daha üst kapasiteli olabilmektedir. Aynı zamanda araç asansörleri binaların üstünü yada bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamıştır.

Forces Makina Araç Asansörleri

Asansör günlük hayatta yüksek yerlerde ve depo, alışveriş merkezleri, fabrikalar ve hastanelerde en çok ihtiyaç duyulan bir araçtır. Forces Makina; müşterilerinin istek, talep ve beklentileri hususunda 100 kg ile 10 ton arasında değişen kapasitelere göre özel yük asansörlerinin üretimini yapmaktadır. Aynı zamanda istenilen ölçüde ve tonajda değişen kapasitelere sahip araç asansörü tasarımı, üretimi ve montajını yapmaktadır.
Forces Makina, yük ve araç asansörleri yükleri ve araçları taşımak için üretmekte ve montajını yapmaktadır. Yük ve araç asansörleri çoğunlukla çok katlı depo, alışveriş merkezleri, hastaneler, depolar ve fabrikalarda dikey ulaşım hizmeti için çözümler sunmaktadır.
Forces Asansör ile irtibata geçmek için:

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com
  • https://forcesmakina.com/

Asansörler Hakkında

Hidrolik yük asansörünün kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içerisinde çalışmaktadır. Bu sebepten dolayı aşınma ve yıpranma olasılığı oldukça azdır. Aynı zamanda makine içerisinde kullanılan yağ uzun ömürlüdür. Halat kullanılması durumunda halatın görevi sürtünme yardımıyla beraber yükü kaldırmak olmadığı iççin kasnak ve halatlarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik yük asansörünün çalışmasında motor sadece yukarı çıkışta kullanılmaktadır. Aşağı inişinde motor çalışmamaktadır. Bu asansörün çalışması oldukça sessizdir. Çalışma ortamlarında kesinlikle motor sesi yoktur. Elektrik kesintisinde ilave sistemine gerek duyulmadan otomatik kata getirme ve kurtarma sistemi mevcuttur. Deprem ve yangın olaylarına karşı güvenli ve emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta bulunduğu için yangın durumunda ulaşım daha kolaydır.