İngilizce Öğrenmenin Kolay Yolu

İngilizce öğrenmenin kolay yolu English Parktan geçer. İngilizce, dünya üzerinde 1,8 milyar insan tarafından konuşulur. İngilizce günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır. İngilizce; Artık pek çok meslekte gereklilik haline gelmiştir. Dünya üzerinde pek çok ülkede resmî dil İngilizcedir. Resmî dil pek çok ülkede yabancı dil olarak öğretilmektedir. Birleşmiş Milletler resmî dilidir. Bu denli önemli ve yaygın bir dili bilmek hayatımızda her açıdan faydasını göreceğimiz bir eylemdir.

English Park Online Eğitim öğretmen ve öğrenciler için hazırlanmış, internet üzerinden ulaşılan okul eğitimine destek bir eğitim hizmetidir. English Park Online Eğitim , Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretim programıyla uyumludur. Bu öğrenme ortamı, öğrencinin bireysel farklılıkları ve değişik öğrenme stilleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, hareketli ve görsel uygulama ile eğitim yapılır. English Park Online Eğitim öğretmen ve öğrenciler için hazırlanmış, internet üzerinden ulaşılan okul eğitimine destek bir eğitim hizmetidir. English Park Online Eğitim , Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretim programıyla uyumludur. Bu öğrenme ortamı, öğrencinin bireysel farklılıkları ve değişik öğrenme stilleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış olup, hareketli ve görsel uygulamalarla sunulur. English Park Online Eğitim , Beginner (2.3.4.sınıf) ,Elementary (5.sınıf), Pre-Intermediate(6.sınıf), Intermediate(7 ve 8.sınıf) ingilizce derslerini kapsar.

Ücretsiz Kur TekrarıEnglish Park Dil Okulları olarak verdiğimiz eğitime sonuna kadar güveniyor, başarısız olma durumunuzda tüm sorumluluğu biz üstlenerek aldığınız eğitimi her hangi bir ücret almadan yeniden tekrarlamanızı sağlıyoruz.
Ücretsiz kur tekrarı olanağımız ile aldığınız eğitim başarısını garanti altına alıyoruz. Böylelikle dil eğitimi alma sürecinizde ki başarısızlık durumunu kurum olarak kendimiz üstleniyor ve eğitiminizi tekrarlamanızı sağlıyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz. ,
Ancak ücretsiz kur tekrarından yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey; devamsızlığınızın aşmaması ve ödevlerinizi zamanında yerine getirmiş olmanızdır.
Ücretsiz kur tekrarı ayrıcalığımız ile ilgili detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

ÇOCUK İNGİLİZCESİ EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA

English Park Dil Okulları olarak hizmet vermeye başladığımız 1996 yılından günümüze aralıksız 20 yıldır İstanbul’un en istikrarlı çocuk ingilizcesi alanında hizmet veren dil okuluyuz. Uluslararası bir dil olan İngilizce erken yaşlarda eğitimi alındığı takdirde daha etkili olmaktadır. Gerek şubelerimizin bulunduğu ilçelerde ve gerekse İstanbul’un bir çok ilçesinden servislerle kurumlarımızda misafir ettiğimiz öğrencilere yıl boyunca kolej kalitesinde tam donanımlı sınıflarda eğitimler vermekteyiz.

Ülkemizin geleceği çocuklarımız için okullarının İngilizce müfredatlarını da dikkate alarak hazırladığımız sınıflarımızda tüm çocuklarımıza dil bilgisi, konuşma, yazma ve okuma becerileri kazandırıyor, aynı zamanda da velilerimize özel hazırladığımız etkinlik ve programlarla onları da çocukları ile birlikte eğitim alanında kişisel gelişimlerine destek oluyoruz.

İstanbul’da hizmet veren ilköğretim okullarının büyük bir bölümünden öğrencilere sahip olan kurumumuz, okul yöneticileri tarafında dan büyük taktir görmektedir. Okullara yaptığımız ziyaretlerde okul yönetici ve eğitmenlerince kurumumuzu onurlandıracak sözcükler duymak English Park ailesi olarak bizleri fazlası ile memnun etmektedir.

Tüm çocuk ingilizcesi eğitimlerimiz ders saatleri ile sınırlı kalmayıp, ders dışı aktiviteler ve etütlerle de desteklenmektedir. Ayrıca yıl boyunca dilediği vakit ders çalışmasına, tekrar yapmasına destek olacak ‘Online İngilizce’ eğitim portalımız da tüm öğrencilerimize eğitimleri boyunca ücretsiz sunulmaktadır.

Çocuk ingilizce eğitimi alanında kendi kitaplarını basabilen, kendi eğitim müfredatını belirleyebilen ve bu alanda sektörün en iyi eğitmenlerini kadrosunda barındıran tek kurumuz ve verdiğimiz eğitime çok güveniyoruz.

Sizde ilköğretim 2. sınıftan itibaren çocuklarınızın geleceğine iyi bir yatırım yapmak istiyorsanız, sizleri kurum ziyaretimize bekleriz.

Şubelerimiz:

Bağcılar İngilizce Kursu

Küçükçekmece İngilizce Kursu

Esenyurt ingilizce kursu

Bahçelievler İngilizce Kursu

Şirinevler İngilizce Kursu

Zeytinburnu İngilizce Kursu

Destek : (212) 552-2054 Faks : (212) 552-2054

Email : info@englishpark.com.tr

Adres : Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12, Bahçelievler