Rustik Dekorasyon

Rustik dekorasyon doğallığın ve rahatlığın ifadesidir. Bir diğer değişle duvarları yarı yontulmuş ya da taşın ilkel durumunu anımsatan biçimde yontulmuş taşlarla örülmüş olan halidir.

İnsanlar yoğun iş ve şehir hayatının oluşturduğu stresten uzaklaşmak adına, evlerinde olabildiğince doğal bir ortam yaratmak isteyenlerin tercihidir. Bu dekorasyon trendini genellikle salonlarda kullanır. Neden derseniz; Bir evin en çok kullanılan bölümü oturma odalarıdır. Bu dekorasyon sayesinde ferah ve estetik bir görüntünün oluşması sağlarsınız. geçireceğiniz vakti kaliteli ve dinlendirici ve keyifli olmasını sağlar.
Bu dekorasyonu salonumuza nasıl uygularım derseniz Biraz Öneride Bulunmak istiyorum Dilerseniz.

Rustik tarz için; Bir köy evini hayal edin. zemini modern parke görünümünde ahşap tonlarda hafif mobilyalar…
Salonun en göze çarpan bölümünde rustik etkisi vermek için asma ahşap tavan biliyorum çoğu kişi Ahşap tavanları pek sevmezler ama rustik dekorasyon stili için en doğru seçim budur.

Bu dokunuş için bir diğer önerimde Salonunuzun duvarlarıyla oynayın. Taş duvarları tercih edin taş kullanımı iyi sonuçlar verecektir eminim… Gerçek taş görünümü verme imkanınız yoksa bile bunun yerine taş görünümlü duvar kağıtları kullanımı olabilir. Bu Tarza uygun granit görünümlü gri raflarla dekorasyonunuza farklı doğal bir hava katacaktır. Ayrıca duvar aksesuarı olarak ahşap tablo kullanabilirsiniz.

Rustik dekorasyon hafif mobilyalarla oluşturulan bir tarz olmasından dolayı bu dekorasyonu konforlu ve lüks bir görünüm için puf koltuklarla da taçlandırabilirsiniz.
Aslında bakarsanız bu dekorasyonu Stresli bir meslek olan avukatlıktan yola çıkarak bu tarzı işyerinde de uygulanabilir…

Ofisiniz giriş kat bir dubleks yer olduğunu ve bekleme salonundan bahçeye açılan bir yer olduğunu ve mevsimsel olarak yazın müvekkillerinizi ağırlayabilir. İşin Bunaltıcı yönlerini burada bir nebzede olsa burada kahve içerek hafifletebilirsiniz…

Böyle bir ofisin çalışanı olmak bir emek verip buralara gelmek bizler için bir araçtır.
Eminin ki Evinizde ve iş yerinizde huzuru yakalamak hiçte zor değildir dekorasyon ve maddiyat sadece birer faktördür…

Rustik dekorasyon fikirleri için inegöl mobilya mağazaları kategorisnde bulunan ürünlere bakabilirsiniz.