Sezonda Trend Koltuklar

En trend koltuklar siyah tonlar üzerine tasarlanan sezonun  tasarım renkleriyle  uyumu yakalayan Oda içerisinde seçilen koltuk üzerinden tasarımları yapmanız gerekmektedir. Bu gerekçeler karşısında;

• Eğer siyah L koltuk tercihleriniz arasındaysa daha pratik bir oda tasarlamanız için yapmanızı öneririm Kesinlikle yapılmaması gerekenler arasında olan  televizyon ünitesi, abajur, sehpa gibi ürünler kullanımı L koltuk sadelik özelliği kazandıracaktır. Bu sebeple koltuk seçimlerinin yanında sade sehpa ürünler  tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

• Tamamen deri olan ve tahta ayaklara sahip olan bir siyah koltuk seçimi yapacaksanız  biraz daha gösterişli bir tasarım yapmanız gerekir. Bu anlamda altın tonlarında koltuk kenarlarında   bulunan ayna etkisi veren efektlerle gösterişli avizeler, şömine gibi aksesuarlar salonlar için  daha uygun olacaktır.

• Seçimlerinizde  yeni trend kare koltuklar üzerinde kullanacaksanız ise bu anlamda da sadelikten yana olmanız gerekecek.

• Siyah koltuklar ile birlikte yapacağınız tasarımlar odanızın ve koltuklarınızın trend olmasını sağlayacak olup sizden de  bir şeyler yansıtacaktır.

inegöl koltuk takımları için İnegöl Mobilya Vadi web sayfasından online alışverişin farkına varabilirsiniz.