Ünlü Mobilya Firması

Ünlü Mobilya Firması denildiğinde akla ilk olarak Mobilyanız İnegölden gelmektedir. inegöl mobilya ile sektöründe adını duyurmuş bir firma olan Mobilyanız İnegölden; İnegöl’de ve Türkiye’de kalitesi ile kendini kanıtlamıştır. Hatta mobilya sektöründe her geçen gün gelişen ve değişen modayı takip etmektedir. Yeni modelleri müşterilerine sunmaktadır.

Mobilyanız İnegölden; aynı zamanda Türkiye’nin her yerine ve dünyanın çoğu ülkesine mobilya satışını yapmaktadır. Mobilya modelleri ve çeşitliliği ile en gözde firma olmayı başarmıştır. inegöl koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odası takımları gibi bir çok kategoride ürünlere sahip olması ile müşteri portföyünü genişletmektedir. Garantili ve birbirinden şık mobilya modellerini Mobilyanız İnegölden’in online satış sitesinden incelemeniz mümkündür. Hatta detaylı bilgi almak için de müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olacaktır.

Kiev Koltuk Takımı

Mobilyanız İnegölden inegöl mobilya mağazasının oldukça şık tasarımlı olan Kiev Koltuk Takımı inegöl mobilya takımı uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Firma tarafından 2 yıl garantili olan mobilya takımı özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • Koltuk takımının oturum kısımlarında 28 Dns süngeri bulunmaktadır. Özellikle bu sünger sayesinde oldukça konforlu bir oturum keyfi verir.
  • İskelet kısmı fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.
  • Ayak kısımlarında ahşap malzeme kullanılmıştır.
  • Kumaşı silinebilir özelliğe sahiptir ve ayrıca müşteri eğer talep ederse kumaşın rengi ve türü müşterinin isteği doğrultusunda değiştirilebilmektedir. Bu değişim sonucu oluşan fiyat farkı takım fiyatına yansımaktadır.

İnegöl mobilya mağazasının sahip olduğu yüzlerce mobilya ürünlerini incelemek ve de fiyat bilgisi öğrenmek için link üzerine tıklayabilirsiniz.

Bursa’da Mobilya Firmaları

Bursa özellikle inegöl mobilya ile ünlü şehirlerden biridir. Türkiye’de kalitesi ve her bütçeye uygun ekonomik fiyatları ile adını duyurmuştur. Çünkü Mobilyanız İnegölden’de kişilerin tercih ettiği ve fazlasıyla memnun kaldığı köklü firmalar arasında lider konumdadır. Mobilyanız İnegölden firması günümüz dünya mobilya modasını ve yeniliklerini takip ederek üretimlerini en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Yatak odası takımları, köşe koltuk takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odası takımları vardır. Yüzlerce mobilya modeline sahip olması sebebiyle Mobilyanız İnegölden müşterilerinin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. Aynı zamanda satın almış olduğunuz koltuk takımlarının kumaş renginde ve kumaş türünde değişiklik yaptırabilirsiniz. Konforlu, kullanışlı ve birbirinden kaliteli Mobilyanız İnegölden yemek Odası Takımları için online satış sitesini inceleyebilirsiniz. Kısacası merak ettiğiniz herhangi bir konu olduğunda müşteri temsilcileri ile telefonla görüşebilirsiniz.