Araç Değer Kaybı Fiyatları Nedir?

Sahibi olduğunuz aracınız herhangi bir trafik kazasına karışmışsa aracınızda meydana gelen maddi hasarlar sigorta poliçelerinden karşılanmaktadır.

Ancak sigorta şirketleri kaza sonucu doğan hasarların onarım giderlerini araç sahiplerine yahut yetkili servise ödemekte ancak aracın kaza sebebi ile uğradığı değer kaybı ile ilgili tazminatları araç sahipleri tarafından talep olmadığı müddetçe ödemekten kaçınmaktadır.

Siz de uğradığınız trafik kazası sonucunda aracınızın değer kaybettiğini düşünüyorsanız “aracınızın değer kaybı tazminatını” karşı taraftan alma hakkınız bulunmaktadır. Bu tazminatın tutarı ise hasarın niteliği aracın yılı, kilometresi marka ve modeli kasko değerine göre değişik hesaplama kriterleri ile hesap edilmekte ve genellikle piyasadaki reel alım satım durumlarına uygunluk göstermektedir. Araçlarımıza anlaşmalı olduğumuz oto ekspertiz tarafından bakılmaktadır.

Araçların hasar sebebi ile oluşan araç değer kaybı tazminatları sigorta poliçesi teminatı kapsamındadır.

Bizler aracınızda kaza sonucunda oluşan değer kaybını tespit ediyor ve sizin adınıza sigorta şirketlerinden tazminat talebinde bulunuyoruz.

yandan-hasarli-araba BİLİNMESİ GEREKEN TEMEL KONU ARACIN DEĞER KAYBI KARŞI TARAFIN TRAFİK SİGORTASINDAN KARŞILANMAKTADIR. BU İŞLEMİN SİZİN TRAFİK POLİÇENİZE, PİRİM HESABINIZA ETKİSİ OLMAZ