Asansörlere Dair Herşey

Asansörlere Dair Herşey için Albaylift Asansör ile iletişime geçiniz.

Albaylift asansör sektöründe yurt içi ve yurt dışı başarı ve deneyimlerini aktarmak için kurulmuştur. Yapmış olduğu çalışmalarla hidrolik yük platformu, seyyar rampa platformları, engelli asansörü, personel yükseltici asansör üretir. Aynı zamanda araç platformu ve makaslı yük platformu da piyasaya sunar. Satış sonrası servis hizmetleri konusunda da geniş bilgi birikimine sahiptir. Kısa süre içerisinde dünyanın her yerinde sektöründe deneyimli firmaları bularak kendi adına üretimler yaptırmıştır. Bu sayede dünyanın en tanınmış firmalarından Türkiye Bayiliği için teklifler almıştır.

15 yıllık deneyime sahip bir firma olan Albaylift Asansör; deneyim ve profesyonelliği ile müşterilerinin memnuniyetini sağlar. Bu sayede Türkiye’nin en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır.

Araç Asansörü

Albaylift kurulduktan kısa süre sonrasında asansör sektöründe lider konuma gelerek başarıya ulaşmıştır. Müşterilerin fazlası ile memnun kalması için büyük bir özen içerisinde çalışmalarına devam etmektedirler.

Her geçen gün artan araç sayısı otopark ihtiyacını da ortaya çıkarmıştır. Albaylift Asansör; otopark çözümleri ile araç platformu üretmektedir. Binaların üst veya alt katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktadır. Bu sayede bir çok binada araç platformu kullanılmaya başlanmıştır.

Albaylift tarafından geliştirilmiş olan araç platformları ile sizde binalarınızın bodrum katını veya üst katını otopark olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda araç platformu sayesinde otopark alanınız daha verimli bir hale gelecektir. Özellikle yol, rampa gibi kayıplar binaya geri kazandırılmaktadır.

Araç platformları ile ilgili ayrıntılı bir bilgi sahibi olmak isterseniz eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz.

O halde hemen Albaylift Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL

https://albaylift.com/

Asansörlere Dair Herşey

Albaylift Asansör ile Yük Asansörü; yük taşımak için asansörler üretmektedir. Asansör sektöründe kalitesi ve farkı ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Çoğu zaman fabrika, depo, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. 250 kilogram ve 30000 tona kadar yük taşır.

Diğer asansörlerin çalışma prensiplerine göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için kullanılan hidrolik yük asansörleri mimarlar için de ideal bir çözümdür. Yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahriklere sahiptir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalardaki hidrolik çözümleri ile hem konforlu hem de konforlu bir seyir yaşamanız hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Yük asansörlerinin imalatı Albaylift Yük Asansörü tarafından güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hatta yük asansörü imalatında kullanılan tüm parçalar yerli üretimdir ve 10 yıl süre ile ücret karşılığında yedek parça teminini garantilemektedir.