Araç Kiralama Şartları

Günümüzde gezmek çok kolay. Hele ki para sorunuz yoksa! İlla ki aracınız da olması gerekmiyor. Artık rahatlıkla bütçenize uygun rent a car firmalarından araç kiralayabilirsiniz. Bunun bazı şartlar tabi ki var. Araç Kiralama Şartları ise şunlardır.

Bakırköy’de hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralamak için Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç ile irtibata geçebilirsiniz. Araç ve modellerini görmek için http://www.beydagimotors.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bunları kısaca belirtmek gerekirse;

Araç Kiralama Şartları

1. Sürücü yaşının 21 olması gerekmektedir.

2. Aynı zamanda ehliyet süresi 2 yıllık ehliyete sahip kişiler orta sınıf veya üst sınıf araç kiralayabilirler.  Ama büyük araç ve lüks araçlar için bu 3 yıldır.

3. Ayrıca ek sürücü olacaksa bu bildirilmelidir. Sürücü şartları ne ise ek sürücü içinde aynı şartlar geçerlidir.

4. Kilometre sınırı aşıldığı takdirde ek ücret ödenir. Sınırsız kiralanmış ise km sınırı konulmaz.

5. Ödeme yöntemleri genellikle bir ön ödeme alınır. Ödeme yapılırken mutlaka ehliyetiniz yanınızda olmalıdır.

6. Depozit/Provizyon

Kiraladığınız aracı kullandığınız süre boyunca oluşabilecek trafik ve park cezaları, eksik yakıt, sigortanın kapsamına alınmayan hasarlar için teminat alınması gerekmektedir. Ayrıca bu teminat için kredi kartına provizyon adı verilen bir işlem uygulanmaktadır.

7.Kasko/Sigorta için bazı önemli şartlar gerekir

Kaskonun geçerli olması için bazı şartlar aranmaktadır. Örneğin, uyuşturucu ve alkol kullanılması durumunda sigorta geçerli sayılmaz. Bunun dışında hız sınırına uyulmaması, kontratta yazılan kişi dışında başka bir kişinin aracı kullanılması gibi durumda sigorta geçerli sayılmamaktadır.

Beydağı Motors Firması

Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç ofisi Bakırköy Sahili’nde yer alan bir araç kiralama firmasıdır. Bakırköy ve çevresinde araç kiralamak isteyen kişilere yönelik kiralık araç hizmeti vermektedir. Bu sayede kısa süreli araç kiralama ihtiyacı olan kişiler Beydağı Motors ile irtibata geçip araç kiralayabilmektedir.

Araç kiralamak için  ehliyet ve kimliğinizle birlikte Beydağı Motors ofisine gitmeniz yeterlidir. Ayrıca kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz.

Eğer Bakırköy ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de  bir orta sınıf araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Bakırköy Orta Sınıf Kiralık Araç” diye arama yapabilirsiniz. Bu şekilde ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Böylelikle ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Beydağı Motors ile irtibata geçmek için iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir:

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com