Arçelik Beyaz Eşya Servisi

İhtiyacınıza en uygun beyaz eşya için doğru yerdesiniz Arçelik bir dünya markası! Web sitelerinde bulunan beyaz eşya kategorilerinden seçim yaptıktan sonra beyaz eşya fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz ve ürünlerin teknik özelliklerini inceleyerek size en uygun olanı seçmeniz mümkün. Hatta beyaz eşya karşılaştırma seçeneği sayesinde farklı modelleri kıyaslayabilir ve aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilme imkanına sahipsiniz.

Dünyada en iyi beyaz eşya markaları arasında yerini alan ve sunduğu teknolojik yeniliklerle hayatınızı kolaylaştıracak Arçelik’ten beyaz eşya seti, beyaz eşya takımı ya da beyaz eşya düğün paketi almak istiyorsanız tüm beyaz eşya kampanyaları hakkında detaylı bilgi verilen Kampanyalar sayfasını da inceleyebilirsiniz.

Peki ya uzun yıllar kullandığınız beyaz eşyalarınız bozuldu ne yapacaksınız burada devreye Yetkili veya Özel servis grupları giriyor Özel servis grubunda yer alan Mgd teknik ümraniye arçelik servisi İstanbul ve ilçelerini hızlı ve güvenilir servis imkanı sunuyor.

Sabit : 0216 420 07 99
Gsm : 0544 800 40 22
E-Mail : info@mgdservis.com