Botoksun Sonuçlandırdığı 6 Problem

Kaş şekillendirme
Kaş şekilleri yüze mimikleri ve ifadeyi yansıtan önemli bir unsurdur. Yaşın ilerlemesiyle birlikte kaş kenarları aşağı düşürüyor aynı zamanda göz kapağı sarkmaya başlıyor. Alın ve kaş bölgelerine yapılan botoks sayesinde kaşa şekil verilmektedir. Böylelikle bakış ve ifade gençleşiyor.

Dudak
Dudak çevrelerinde özellikle sigara kullanımı ile oluşan mimik izlerinde botoks ile doğal estetik sonuçlar sağlanır. Bunun yanı sıra dudaktan çeneye uzanan yüze mutsuz ifade veren Marionette izleri de botoksla düzeltilebilir.

Çene
Çene kaslarının fazla çalışmasına bağlı kalan bölgelerde oluşan portakal kabuğu görünümünü az miktar botoksla gidermek mümkün.

Boyun
Boyun, günlük bakım sırasında çoğunlukla ihmal edilen bir kısımdır. Nefertiti boyun görünümüne sebep olan platizma kasına yapılan işlem sayesinde boyun daha genç görünür. Bu bölgedeki çizgilere ve kırışıklıklara erken zamanda düzenli aralıklarla botoks yapılması boyun görünümünün gençleşmesini tetikler.

Saç derisi
Saç derisinde fazla terleme sorunu olanlarda deri içine küçük dozlarda botoks enjeksiyonu uygulanabilir.

Burun
Burun uçları yaş ilerlemesi ve yer çekimiyle sarkar. Bazı kişilerde gülme anında burun ucundaki sarkma ve burun kanatlarında genişleme daha net şekildedir. Az miktar botoks ile bu sorun da ortadan kaldırılır.

Tüm bunlar yerine Dermokilshop cilt bakım ürünleri kullanarak cildinize sağlıklı ve parlak aynı zamanda genç bir görünüm katabilirsiniz.