Çınar Makine Dpfmac Partikül Yıkama Makinesi

Dpf Çınar Makine Firması

Çınar makine dpf mac partikül yıkama makinesi son yılların en önemli sektörü haline gelmiş yeni bir alan diyebiliriz. Dpf Çınar Makine firması (Çınar Dpfmac Cleaning Machine) uzun süren araştırmaların sonunda oluşan deneyim bilgi ve birikimlerini bir araya getirerek son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp bu alanda ihtiyaca yönelik kaliteli Dizel Partikül temizleme makinası ve türevlerini üretmektedir.

Dizel araçlarda yanma sonucu oluşan, egzoz gazında bulunan partikülleri filtreleyen parçaya partikül filtresi denir. Görevi egzoz gazını partiküllerden temizleyerek, egzoz partikül emisyonunu düşürmektedir.

DpfMac Partikül temizleme Kabinli makinemize doğru biçimde, partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik gerçekleşmektedir.

Partikül yıkama makinesi sıvıyı önce 80 derece getirerek işleme başlamaktadır. Onun içindir ki firma olarak önce ürün satışı yapılmış sonra makine tasarlanmış ve patent altına alınmıştır. Kabinli makinemiz partikül filtre ve katalizörü açık çalışma ortamından tamamen arındırarak kapalı bir kabinin içinde gözle görülebilir şekilde temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Özel havalandırma sistemi eklenerek çıkan işlem buharı ortamdan dışarı atabilmektedir.

Dizel Partikül Filtre dpf mac Çınar makine aracılığı ile ulaşabilirsiniz, dizel motorlu araçlarda yanma sonrası ortaya çıkan kurumları ve zararlı gazları tutmak için tasarlanan doğaya daha temiz hale gelmesi için zaralı tüm maddeleri içerisine hapseden yapıya sahiptir. Avrupa standartlarına göre tasarlanan bu sistemde hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak üzere tüm dizel motorlu araçlarda partikül filtre kullanılmaktadır. Bu sistemin amacı partikül parçacıklarının süzülmesiyle daha düşük emisyon değerine sahip egzoz gazı yaratmaktadır.

Partikül Temizlik Makinası Teknik Özellikleri ;

7000 Watt Yedekli Rezistans
Ayarlanabilir Isı Ayarı
Ayarlanabilir Çalışma Süresi
Sesli Başlama Uyarısı
Sesli Bitiş Uyarısı
Komple Paslanmaz İç Tasarım
Komple Paslanmaz İç Bağlantı Elemanları
30 Lt. Paslanmaz Su Haznesi
Kurutma Fanı
Ayarlanabilir Şartlandırıcı Hava Girişi

Dpf Mac ürünlerini hakkında detaylı bilgi almak için https://www.dpfmac.com/en/ web sitesini ziyaret edebilirisniz.

DPFMAC İstanbul, Turkey
Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

Ukraine
?-? “?????? ???”
www.vip-shina.com.ua
Phone : +38067 442 97 98
Phone : +38095 068 36 07