Savaş Moving

Savaş Ev Ofis Taşıma; evden eve nakliyat deneyim ve başarıların verdiği güvenle müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile en büyük değer olan insan kaynağına çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğini ve ağını sürekli genişletmektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe kapsamlı bir taşıma ve depolama hizmeti ile isteğinize göre ev ve ofis taşıma işlemlerinde daima hizmetinizdedir. Savaş Nakliyat ile taşınma işleminiz tertip ve düzenli bir şekilde tamamlanmaktadır. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. En güvenilir firmalardan biri olan Savaş Moving nakliye hizmetini sağlayacak kaynaklara ve profesyonelliğe sahip bir firmadır.

İstanbul Nakliyat, Şehirler arası Nakliyat

Firmamız İstanbul merkezli olup, Türkiye’nin bütün il, ilçe, kasaba, köy ve tatil beldelerinde hizmet vermektedir.
Savaş Nakliyat firması olarak İstanbul ilinde bünyemizde bulundurduğumuz geniş araç filosu ve son teknoloji ile donatılmış güvenli araçlarımızla eşyalarınız bir şehirden bir başka şehre bir evden bir eve taşıma kadar hızlı ve güvenli bir biçimde deneyimli personellerimiz tarafından taşınılır. Her vermiş olduğumuz hizmette müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için taşınan bütün eşyaların sigortası yapılarak eşyalarınız güvence altına alınır.

Aasansörlü Taşımacılık Savaş Evden Eve Nakliyat‘a bağlı olan bir nakliye firmasıdır. Firmamız uzun senelerdir taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Uzun senelerin vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Profesyonel taşımacılık çalışanlarımız ile birlikte kaliteli araçlarımız ile sizler elinizi hiç bir şeye sürmeden basit bir şekilde taşınabilirsiniz. Savaş taşımacılık ile iletişime geçerek müşteri temsilcilerimizden ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Ekspertizimiz istediğiniz noktaya gelerek gerekli incelemeleri yapar ve sizlere uygun bir fiyat teklifi sunacaktır. Karşılıklı bir şekilde anlaşma sağlandığında ise belirlenen günler ve saatte nakliye çalışanlarımız araçlarımız ile gelir ve taşıma işlemine başlamadan önce eşyalarınızın oluşabilecek çizilme gibi durumlara karşı sigortalanmasını yapar ve çalışanlarımız eşyalarınızı taşımaya başlaması için yönlendirir.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel       : 0850 888 54 80
Gsm    : 0532 566 54 80
Mail    : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL