All Home Avm ile Mutfak Dizaynı

Mutfak Dizaynı Nasıl Olmalıdır?

Ev hanımlarının neredeyse tüm vaktini harcadığı yemek saatlerinin kahve çay sohbetlerinin vazgeçilmez yeri olarakda bilinir. Sanırım evde en güzel vakitlerinde geçirildiği alanlardan birisidir mutfak. Mutfakta karmaşaya mahal vermemek için tercih etmeniz gereken şey çok fonksiyonel dolaplardır çok çekmeceli derleyen toplayan sizlere birden fazla depolama alanı sağlayan seçimler yapmalısınız. En önemlisi de uzun yıllar kullanabilmeniz açısından sağlam mobilya tercih etmelisiniz yine ışık alma alanına göre renklerinizi ayarlayabilir sevdiğiniz tonlamaları kullanabilirsiniz kolay temizlenebilir olmasına ayrıca özen göstermeniz de gerekmektedir. Trendleri soracak olursanız soft renkler mutfaklarda krem kahve ve bejlerin modası asla geçmiyor halı ve perdenizinde bütünlüğünü korumanız gerektiğini unutmayınız.

Mutfak dizaynını hallettikten sonra mutfakta olmazsa olmaz masa seçimleriniz için All Home Avm yi tercih edebilirsiniz. Hem mutfak masası hem de mutfağınıza göre bir kesme halı bakabilirsiniz. All Home hakkında detaylı bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilir veya aşağıda hakkında verilen bilgileri okuyabilirsiniz.

Lüks ve Modern mobilyanın öncü markası All Home AVM, kalite ve çevre politikası, insana ve doğaya saygılı üretim anlayışı ile 20 yıldır sektörde yer almaktadır. All Home AVM, Yüzde yüz Türk sermayesiyle, tamamı Türkiye’de üretilmektedir. 20 yıldır kendini reformlara adayan All Home Mobilya, sektöre yön vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sadece modern mobilya üreterek, aşırı gösterişten uzak, müşterilerinin ihtiyacı olanı, üst sınıf tasarımlarıyla her alanda farkını yansıtan politikalar izlemiştir.

Tasarımlarının yanında, araştırma ve inovasyon alanlarında da büyük yatırımlara imza atmıştır. All Home Mobilya’nın başarısını, tutarlı tasarım, çağdaş ve estetik unsurlar oluşturmaktadır. Her yıl koleksiyonlara eklenen yeni tasarımları ile, ürün yelpazesini genişletmektedir. Son yıllarda adın duyurarak, büyüyerek ve gelişerek ilerlemeye devam etmektedir.

All Home AVM’nin Ürünleri

mobilya maltepe
kesme halı maltepe
halı maltepe
baza maltepe
mutfak masası maltepe
yatak maltepe

Detaylı bilgi için iletişim numaralarını arayabilir veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağdat cd. No:401/A Maltepe İstanbul (Maltepe Merkez Cami Karşısı)