Ekspertiz Firmalarından Dr Oto

Ümraniye oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr oto ekspertiz firması; müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına alanında uzman personelleri ve son teknoloji cihazları ile hizmet vermektedir. İstanbul’un hemen her bölgesinde bayisi bulunması sebebiyle de müşterilerinin kolayca ulaşmasını sağlamaktadır.

Oto Ekspertiz Firması

2. el araç satın almayı düşünen kişiler alacakları araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olmak ister. Bu sebeple de Dr ekspertiz gibi kaliteli bir firmadan hizmet almaktadır. Ekspertizler aracın motorunu, beynini, frenini, değişen parçası olup olmadığını inceleyerek rapor oluşturmaktadır. Oluşturduğu raporu yazılı olarak sunarken sözlü bir şekilde de aktarmaktadır. Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmeti için hemen Dr ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertiz’i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ekibiyle müşterilerine tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden mutluluk duymaktadır. Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Ekspertiz Testleri

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Oto ekspertiz firması olarak bilinen Dr ekspertiz; İstanbul’un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda profesyonel olarak hizmet vermektedir. 2. el araç satın almak isteyen kişiler alacakları araçta herhangi bir parça değişip değişmediğini, fren sistemini, motor sistemini, beyin sistemini, boya ve kaportasında çizik vs olup olmadığını öğrenebilmek için ekspertiz hizmeti almaktadır.

Firma alanında uzman personelleri, son teknoloji cihazları ile en kaliteli ekspertiz incelemesini yapmaktadır. Aynı zamanda ekspertiz raporunu sunmaktadır. Yazılı olarak sunulan ekspertiz raporu kişiye ayrıca sözlü olarak da aktarılmaktadır. Bu sayede kişinin doğru bir bilgiye sahip olması sağlanmaktadır.

Profesyonel, güvenli ve tarafsız oto ekspertiz raporu için Dr ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Hazırlanan rapor sözlü ve yazılı olarak aracı muayeneye getiren kişiye aktarılmaktadır. Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmeti için Dr oto ekspertiz şubeleri veya size en yakın bayileri ile irtibata geçebilirsiniz.