En Güzel Mobilya Modelleri Bursa’da

En Güzel Mobilya Modelleri için sektörünün lideri Mobilyanız İnegölden firması tavsiye edilmektedir..

inegöl mobilya ile ünlü bir firma olan mobilyanız inegölden uzun yıllardır mobilya üretimi ve satışı konusunda hizmet veren kurumsal bir firmadır. Mobilyalarının çeşitliliği, ekonomik fiyatları ve kalitesi ile çiftler tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda inegöl mobilyası almayı düşünüyorsanız Mobilyanız İnegölden ürünlerini inceleyerek müşteri temsilcilerinden detaylı bilgiyi alabilsiniz.

Mobilyanız İnegölden’den alacağınız koltuk takımlarının kumaş rengini ve türünü değiştirebilmeniz mümkündür. Bu sayede aldığınız koltuk zevkinize uygun renkle tasarlanmaktadır. Hatta tasarlanan koltuk evinize teslim edilmektedir. Evinize teslim edilen koltuklarınız uygun aksesuar ve dekorasyon ürünleri ile kombinlendiğinde salonunuzda görsel bir şölen oluşturacaktır. Tüm ürünleri incelemek ve satın almak için web sitesini inceleyebilirsiniz.

En Özel Mobilyalar

inegöl mobilya ile ünlü bir firma olan Mobilyanız İnegölden; özgün tasarımları, kalitesi, ürün çeşitliliği ve ekonomik fiyatları ile çiftlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu sayede seçeceğiniz herhangi bir inegöl koltuk takımı istediğiniz kumaş renginde ve kumaş türünde tekrardan tasarlanabilmektedir. Satın aldığınız ürün istediğiniz renk ve kumaşta imal edildikten sonra evinize ulaşır. Koltuk takımınıza uygun olacak aksesuar, tül, perde ve aydınlatma ürünleri ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Hatta konforu ve şıklığı görüntüsünden rahatlıkla anlaşılan Mobilyanız İnegölden’in tüm modellerini web sitesinden inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda Mobilyanız İnegölden’in müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede daima sorularınıza cevap verecek ve sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamanız adına yardımcı olacaktır.

En Güzel Mobilya Modelleri

Mobilyanız İnegölden bünyesinde bulundurmuş olduğu birbirinden şık ve kaliteli inegöl mobilya takımları ile başta Bursa ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

İnegöl mobilya modeli Diana Koltuk Takımı ürün özellikleri aşağıda belirtilmiştir:

  • İskeleti gürgen ağacından imalatı yapılmıştır.
  • İnegöl mobilyasının ayakları gürgen ağacından üretilmiştir.
  • Yatak ve sandık özelliğine sahip bir mobilya takımıdır.
  • Kumaşı ithal üründür ve de silinebilir bir kumaş özelliğine sahiptir.
  • İnegöl mobilya takım içeriğinde 1 tane de ve 2 tane üçlü tekli ürün bulunmaktadır.

Mobilyanız İnegölden şirketinin diğer ürünlerini incelemek ve ücret bilgisini öğrenmek için bağlantı metnine tıklayınız.