Evlerde En İdeali Yatak Bazalı Olandır

Küçük bir eviniz varsa mobilya seçerken her alanı verimli kullanmanız önemlidir.  Özellikle yatak odanızda çok fazla kışlık eşya olacağı için bazalı yatak en iyi seçimdir. Yatak altındaki bazalara  özellikle kışlık yorganlar, battaniyeler, yedek yastıklar ve yedek nevresimleri koyarak yerden tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca mevsim geçişlerinde yazın kışlık giysilerinizi, kışın da yazlık giysilerinizi koyabilirsiniz. Bu sayede yatak odanız daha derli toplu kalır.

Yerden yüksek karyolaların altına kaçan mendil, kirli çorap gibi eşyalar hem odanın dağınık gözükmesine neden olur hem de aradığınız eşyalar karyolanın altına kaçtığından bulmakta bazen zorluk yaşarsınız.  Ayrıca karyolanın altı boş olduğundan buraya sürekli toz dolar. Ama bazalı yataklarda böyle sorunlarınız olmaz.

Birbirinden farklı güzel tasarımları olan bazalı yatakların görünümleri modern olduğu kadar şıktır. Farklı ebat ve modellere sahip bazaları görmek için inegöl mobilya firmalarının web sitesinden kategoriler kısmından bazaların pek çok çeşitlerini bulabilirsiniz.