Forces Asansör Firması

Forces Makina Asansör Firması Hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.. Son Teknoloji Asansörler ile Forces Makina kurulduğu günden bu güne kadar tecrübe edindiği bilgilerle siz değerli müşterileri için profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda %100 müşteri memnuniyetine önem vermekle beraber büyük bir özenle ve gayretle çalışmaktadır. Forces asansör aynı zamanda yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift ürünlerini kaliteli malzemeler kullanılarak üretmektedir. Bu sayede eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arsında taşınması sağlamaktadır.

Bu sebeple yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift için hemen Forces Makina ile iletişime geçiniz.

Yük Asansörü Nedir

Yük asansörü kullanımı alana göre değişmektedir. Örneğin binada yer alıyor ise mobilya vb. gibi eşyalarınızın veya ağır büyük makinelerinizin katlar arasında daha hızlı ve zarar görmeden sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir.

Forces asansör şirketinin web sitesini inceleyerek asansör çeşitlerine göz atabilir ve yük asansörleri hakkında çok daha fazla bilgiyi edinebilirsiniz. Aynı zamanda, aşağıda belirttiğimiz telefon numaraları aracılığı ile şirket yetkililerine ulaşabilir ve detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Forces Makina yük asansörü hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Forces Makina | Yük Asansörü İmalatı ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Asansör Firması Hakkında

Platform kaldırma kapasitesi  birçok parça yağ içerisinde çalıştığından doyalı yıpranma olasılığı oldukça azdır. Makine içerisinde kullanılan yağlar oldukça uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı zamanlarda halatın görevi; sürtünme yardımıyla beraber yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma olmaz.

Hidrolik yük asansörü çalışırken motor sadece yukarı çıkış için çalışmaktayken aşağı inişte motor çalışmaz. Çalışma konusunda oldukça sessizdir. Hatta çalışma ortamlarında kesinlikle motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisi olduğunda ilave sisteme gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri vardır. Deprem ve yangın gibi olumsuz olaylara karşı da emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta yer aldığı için yangın durumlarında ulaşım kolaydır.

Özellikle hidrolik yük asansörü deprem anında büyük hasar ve yaralanma olasılığını %90 oranında azaltmaktadır.