Forces Makina Hakkında

Yük asansörü; ağırlık taşımak amacıyla üretilir. Hatta insan asansörlerindeki konfor ve hız yük asansöründe aranmaz. Bu tür asansörler tipik olarak malzemelerin yada paletlerin binaların katları arasında taşınmasını kolaylaştırır. Binalarda, depolarda, alışveriş merkezlerinde ve fabrikalarda iç ve dış mekan uygulamaları için kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Hatta bodrum katlarına, asma katlara yada çok yüksek bir binanın herhangi bir seviyesine rahat, verimli ve güvenli erişim sağlar. Özellikle 100 kg ile 15000 kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede tasarlanmaktadır. Tek, çift ve dört kolonlu tahrik düzenli olarak üretilmektedir.

Forces Makina’yi Tanıyalım

Her geçen gün kalabalıklaşan şehirlerde nüfus ile birlikte artan araç sayısı otopark ihtiyacını ortaya çıkarır. Fakat artan araç sayısına karşın var olan binalarda yeterli otopark alanının olmamasından dolayı binaların üst veya bodrum katları otopark olarak kullanılmaktadır.

Forces Asansör; geliştirilen araç asansörü ile araçlarınızın güvenli bir şekilde binaların bodrum ve alt katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktadır. Bu sayede hem otopark alanınız daha verimli bir şekilde gelmekte hemde binanın zemin kattaki kullanımı artmaktadır. Yol, rampa gibi alan kayıplarını binaya kazandırır. Tamamen özel imalat olan asansörleri sizlerin istek ve talepleriniz doğrultusunda projelendirilmektedir.

Araç asansörlerinde güvenli, kaliteli ve kullanım kolaylığı için hemen Forces Asansör ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda asansörlere entegre olan trafik sinyalizasyon sistemleri sayesinde araç kullananı yönlendirilmektedir. Bu sayede araçtan inmeden istenilen kata ulaşılması sağlanmaktadır. Taşıma kapasitesi 3000 kg ile 10000 kg arasında değişmektedir.