Forces Makina Asansörleri

Forces Makina Genel Bilgiler, 2010 yılından beri her alanda kullanılmaya uygun asansör çeşitleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Forces makina araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir. Günümüzde hızla artan araç sayısı otopark ihtiyacına neden olmuştur. Bu ihtiyaçlar neticesinde Forces Makina araç asansörü imalatını yapmaktadır. Bu asansörler kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Böylelikle araçlarınızın emniyetli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Günümüzde her geçen gün artan araç sayısı otoparka olan ihtiyacı ortaya çıkarmıştır. Binalarda otopark için yeterli alan olmaması nedeniyle binaların bodrum katları ya da üst katları otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Araç asansörü 2000 kg — 3000 kg veya daha üst kapasiteli olarak üretilebilmektedir.

Forces Makina Araç Asansörleri

Günlük hayatta asansörler otoparklarda ve binalarda en fazla ihtiyaç duyulan teknolojik bir sistemdir. Hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, depolarda, fabrikalarda, okullarda, otoparklarda çok fazla tercih edilmektedir. Bu nedenle Forces Makina asansör ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuş olan bir asansör firmasıdır. Araç asansörü, yük asansörü, yük platformu, engelli asansörü ve makaslı lift imalatını yapmaktadır.

Forces Asansör; talep ve istekleriniz doğrultusunda 100 kg ile 10 ton arasında farklı kapasitelere göre özel yük asansörlerini, istenilen ölçüde ve tonajda farklı kapasitelere sahip araç asansörü tasarımı, üretimi ve montajını gerçekleştirmektedir.

Forces Asansör yük ve araç asansörlerini yükleri taşımak amacıyla imalatını ve montajını yapmaktadır. Yük ve araç asansörleri genellikle çok katlı alışveriş merkezi, hastane, depo ve fabrikalarda dikey ulaşım hizmeti için çözümler sunmaktadır.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com
  • https://www.forcesmakina.com/

Forces Makina Genel Bilgiler

Hidrolik yük asansörü; kaldırma kapasitesi ile pek çok parça yağ içinde bulundurduğundan yıpranma ve aşınma olasılığı çok azdır. Makine içinde kullanılmakta olan yağ çok fazla uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı zamanlarda halatın görevi sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığından halat ve kasnaklarda aşınma olmaz.

Hidrolik yük asansörde motor yalnızca yukarı çıkışlarda çalışmaktadır. Fakat aşağı inişte motor kesinlikle r çalışmaz. Bu asansör çalıştığı sırada kesinlikle ses çıkarmaz. Hatta çalışma ortamlarında da motor sesi kesinlikle duyulmaz. Elektrik kesintisi durumlarında ilave sistemine gerek kalmadan otomatik katına getirme ve otomatik kurtarma sistemi bulunmaktadır. Ayrıca deprem ve yangın durumlarında çok güvenlidir. Hidrolik yük asansörleri yangın durumunda makine dairesi alt katta olduğu için ulaşımı basittir.