Hasta Karyolası Kiralama

Safir Hasta Yatakları firması olarak hasta yatağı kiralama ve hasta karyolası kiralama hizmetleri vermekteyiz. Hastaların evlerinde de hastanedeki konforu yaşayabilmeleri için bu hizmeti vermekteyiz. Hastaların tedavi süreçlerinde hasta yataklarının ve karyolalarının önemi çok büyüktür. Hastaların evdeki yataklarda yatması, oturabilmesi ve dönebilmesi oldukça zordur. Sürekli yattığı için de yatak yarası olabilme ihtimali de çok yüksektir.

Hasta yataklarının manuel olarak ve kumanda ile ayarlanabilmesi sayesinde hasta kişiler; oturabilir, yatabilir, yemek yiyebilir pozisyonlara rahatlıkla gelebilmektedir. Hastaların dönmesi esnasında da düşmemesi için hasta yataklarının kenarlarında korkuluklar bulunmaktadır. Bu sayede hastaların dönerken düşmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Hastalar hasta yatakları ve karyolaları sayesinde hem konforlu hemde hijyenik bir dönem geçirmektedir.

Hastaların tedavi süreçlerinin hızlanması için masaj koltukları da önemli bir yer tutmaktadır. Kan dolaşımını düzene sokarak hastaların ağrıları hafifler ve vücutları daha da rahatlar.