Karadeniz Nakliyat Farkı

Profesyonel uluslararası evden eve nakliyat eşya taşıma sistemiyle çalışma hayatına başladıkları doksanlı yıllardan bugüne kadar kazandıkları tecrübeler müşteri odaklı çözümler üretmeye teşvik etti .

Geçmişten bugüne 20 yıllık tecrübe ile var oldukları uzmanlığın kat kat üzerine koymalarını sağladı. Bugün Karadeniz başarıya odaklanmış, kaliteli hizmetten başka bir alternatif düşünmeyen, çevreye ve insana saygılı, Türk insanının yaşam kalitesini yükseltmek için çalışan güven, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirmeyi amaç edinen, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir yapılanma ile çalışıyor ve hizmet veriyor. Bunun en büyük sebebi de elbette Karadeniz  ailesinin her çalışanının büyük emek ve özveri ile işini yapmasıdır. Karadeniz nakliyat hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar müşteri desteğiyle yapmış olduğu yeniliklerle taşmacılık sektöründe daima örnek ve öncü firma olarak anılmıştır.

Firma olarak benimsedikleri vizyonları” Temeli insana saygı olan, taşıma ve depolama sektörünün teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlayarak, Türkiye’nin yapı taşlarından biri olmak ve hayatı kolaylaştırmak için çalışmak ülkemizin taşıma sektöründe önde gelen firmalarından biri olarak yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizi yurt dışında ve yurt içinde başarılı bir şekilde temsil edebilen, beklentilere cevap verebilecek hizmet hedefini ilke edinen, başarıyla temsil etmeye çalışan bir firma olmak ve sürekli büyümeyi hedef almak Karadeniz’ın geniş çaplı vizyonunu oluşturmaktadır.”

Misyonları da kendilerine yakışır profesyonellikte uzman bir ekibin kaleminden dökülenler ise şöyle; Taşıma ve depolama sektöründe ulusal ve uluslararası platformda marka olabilmek sahip olunan teknik bilgiyi kurumsal değerler ve yaratıcılıkla eşleştirip gerçekleştirilen her hizmette üstün başarı sağlamak; çalışanlarımızı sürekli eğiterek, faaliyet alanımızın ve çağın gerektirdiği yenilikleri uygulamada öncü olabilmek; çağdaş yönetim uygulamaları ile toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde aktif bir şekilde benimsetebilmek ve sektörel gelişime katkıda bulunmak Karadeniz’ın misyonunu oluşturmaktadır.

En önemli ayrıntılardan biri ise

Profesyonel Taşımacılık Ülkemizde 2011 itibari ile hala tam olarak yasal düzenlemelere tabi değildir. Gerek K1 ve K3 sertifika denetimi eksikliği gerek firmaların vergi ve SGK tarafından sürekli denetlenmemesinin sonucunda doğru firma hakkında karar vermeniz oldukça zordur. Ancak iyi bir araştırma ve çevrenizdeki taşınan kişi ve kurumlardan alacağınız referanslar sizi doğru firmaya götürür.

Bugüne kadar kendi müşterilerinden kazanılan tecrübe ve güven ile , bu sektördeki 20. yılını dolduran bir firma olarak, nakliye hizmeti veren firmaları seçerken sizlere iyi analiz yapıp doğru karar vermeniz gerektiğinin tavsiyesini veriyorlar.

Peki Neler Yapıyorlar gelin bu gelişmiş Firmaya bir kaç yönden göz atalım..

Karadeniz nakliyat olarak; uluslararası nakliye sektöründeki modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, üst düzey hizmet kalitemizle çıtayı her zaman rakiplerimizin bir adım ötesine yükselten ve müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışımızla taşınma işlemlerinizi sizlere hiçbir zahmet vermeden tamamlamaya çalışan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Profesyonel eşya transferi hizmetini 50 kişilik profesyonel ekip
5 kişilik ofis, organizasyon, Ar Ge ve yönetim ekibi
3 kişilik profesyonel eksper ekibi
Ücretsiz ekspertiz hizmeti
13 adet eşya transferinde kullanılan T.C.K koşullarına uygun yeni araç.
2 adet eşya transferinde kullanılan kamyonet
1 adet eşya ambalajlama aracı
3 adet ticari eksper aracı
5 adet yüksek katlara çıkabilen dış cephe eşya taşıma asansörü
Sigortalı olarak gerçekleştiriyorlar.

Tecrübeli uzun yol şoförleri ve uzman ekibi ile Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedirler.

Profesyonel taşıma ekipleri ile ekspertler ayrıca 20 yıllık tecrübesi ile evden eve taşıma sektöründe değerli müşterilerine başta İstanbul olmak üzere, İzmit ile birlikte Türkiye’nin 2 büyük şehrinde en kaliteli hizmeti vermektedirler. Evden eve nakliyat sektöründe vermiş oldukları hizmetlerle müşterilerinin temiz ve düzenli firmalarla çalışmasını ve bu çalışmadan memnun kalmasını hedefleyen firma Mobilya Beyaz eşya Ofis, İş yeri taşıma gibi bir çok farklı alanda hizmet vermektedir. Eşyaların taşınmasında teknolojiden faydalanarak yük asansörü kullanmaktadır.

Bir diğer hizmetleri ise Kongre, organizasyon, fuar ve özel günleriniz için firmalara ve kişilere araba liftli araç ihtiyaca yönelik malzeme profesyonel personel temini ve stant kurulumu için yardımcı olacak deneyimli montaj elemanları temini hizmetleri de bulunmaktadır.

Depolama Merkezi 20 yıllık köklü bir firma olan Karadeniz bünyesinde hizmet vermektedir.
Depolama Merkezi’nde eşyalarınız, siz geri alıncaya kadar 7/24 özel güvenlik birimi ve kapalı devre alarm sistemleriyle korunmaktadır. Bunun yanı sıra yangına, hırsızlığa ve her türlü doğal afete karşı sigorta güvencesi altındadır.
Firma bünyesinde saklanan eşyalarınız yangına, hırsızlığa ve her türlü doğal afete karşı sigorta güvencesi altındadır.
Ambalajlanan eşyalarınız toza, neme, haşerelere karşı dayanıklı özel olarak hazırlanan Depo’lara yerleştirir.
Haşerelere karşı Bayer firmasının Zetoks acentesi tarafından ayda 2 defa ilaçlanmaktadır.
Depo’larınızın içeriğine sizden başka kimse ulaşamaz. Eşya depolarda Koruma altındadır.
Firmamızın eşyaya gösterdiği özen ve eşya depolama hassasiyetin temelinde insana duyduğu saygı yatar. Karadeniz, saklanan ve depolanan her şeyin sizin için değerli olduğunun farkındadır. Bu bilinçle depolamadan önce eşyanın tabiatına en uygun ambalajı seçerek, nazik biçimde ambalajlanır ve iç depolarında zarar göremeyecek şekilde saklar. Ambalajlanan eşyalarınızı toza, neme, haşerelere karşı dayanıklı özel olarak hazırlanan Depo’lara yerleştirilir.

Lojman çıkmadığında ve misafirhanelerde kalmanız gerektiği süre içinde eşyalarınızı depolayarak muhafaza hizmeti de sunuyor .
Geçici ama uzun bir süre için başka bir şehre veya ülkeye taşınmanız gerektiğinde, eşyalarınızı sizin için saklamaktadır
Yeni eviniz için alınan yeni eşyaları, evinizin taşınma öncesi işlemleri bitene kadar Depoda korumanızı sağlar.
Evinizdeki gereksiz eşya kalabalığını yok eder.
Yurtdışından döndükten sonra gümrükten çıkan eşyalarınızı size ait Depolarda güven ile tutmanızı sağlar.
Evlilik öncesi alınan eşyaları, mutlu yuvanızın adresi belli olana kadar misafir etmektedir.
Severek kullandığınız ama artık yenisiyle değiştirme vakti gelen eşyalarınızın yükünü alır.
Aile büyüklerinize ait, manevi değeri yüksek olan eşyaları sizin için saklar.
Zamanı gelince kullanmak üzere saklamanız gereken eşyaları muhafaza eder.
Her Türlü depolama ihtiyacınızda size yardımcı olur

Verilen hizmetlerin fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim adres ve telefonlarından ulaşıp ekspert hizmeti alabilirsiniz.