Kupa Genç Odası Firması

Evlerimizde en çok mobilya ve aksesuarlarımıza önem veririz. Bununla ilgili her gün değişen dünyaya ayak uydurmaya çalışır zevklerimizden dahi ödün verirken buluruz kendimizi.

Bizim için uyumlu olmayan bir mobilya moda oldu diye evimize yerleştirmeye çalışırız. En çok yapılan yanlışlardan biride bu evimizin şekli uygulama alanı her şeyden önemlidir. Dar bir alana tıka basa eşya doldurmamalısınız.

Bu hataların en çok yapıldığı alanlardan biride genç odası çalışma masası şifoniyer karyola başlık kitaplık derken çocuklarımızın keyifli zaman geçirecekleri alanları kalmıyor.

Devreye Kupa Genç Odası giriyor son dönem popüler  modası ve uygulama açısından en fonksiyonel ürünleri sunuyor. Ürün yelpazesi oldukça geniş ve her bütçeye uygun modeller bulmak mümkün.

Firma politikası Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol olduğunu savunuyor. Alınan ürünü uzun yıllar kullanmak adına sizce de mantıklı değil mi ?
Bu amaçla firma ; “VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ” sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

Firmanın üretim yeri de oldukça güzel fabrika hakkında da kısa bilgi geçelim ; Kupa Genç Odası; 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Markanın büyümesi sonucunda, ihtiyaçlara daha iyi cevap verebilmek için son teknoloji ile Bursa inegöl mobilya 2014 yılında 16000 m2 kapalı alanda yeni tesisinde hizmet vermeye başlamıştır. Kupa Genç Odası modern tesisi, gelişmiş makine techizatı, eğitimli kadrosu ve nihai ürünlerinin kalitesiyle kısa zamanda yurt içinde ve yurt dışında kaliteli mobilya üreticileri arasında yerini almıştır. Firmanın hedeflerinin en başında bir dünya markası olmak vardır.

Firma Genç odası sektöründe faaliyet gösteriyor  ulusal ve uluslararası rekabet ortamında ve küreselleşen dünyada, yenilikçi ve çevreye saygılı bir kuruluş olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu amaçla doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanmak, çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıklarımızı sürekli takip ederek, yasal kanun ve mevzuatlar dahilinde sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışmak, bütün faaliyetlerimizi dökümante etmek ve toplumumuzla paylaşmak temel çevre politikaları.

Günümüzde onlarca firma arasından sıyrılan ve sektörün liderlerinden olmayı başarmış bir firmadı Kupa Onlarca Şubesi ve hizmet polistikasının yanı sıra profesyonel ve uzman kadrosu ile müşterilerine en güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Uzman kadro siz mağazaya girdiğinizden itibaren her ihityacınıza cevap verebiliyor. Üstelik satış sonrası hizmetleri de en az satışa kadar gelen süreçte ki gibi sıcak samimi ve güven dolu.

ANKARA
Kartalcık Sk.No:91 SİTELER ALTINDAĞ / ANKARA
0312 348 70 22

BURSA
MOBİLİYUM AVM İNEGÖL / BURSA
0224 713 44 67 – 0505 845 09 86

İSTANBUL
Masko Mobilyacılar Çarşısı 20 A Blok No:21 KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
0212 675 21 78