ReçeLin Doğuşu

Günümüzde Yüzlerce web tasarımı yapan firmalar Seo kılavuzu ve bilgilendirmesi yapan şirketler mevcut bunlar arasından seçim yapmakta bir hayli zor olsa gerek , ancak çoğu zaman kendilerini en iyi şekilde hangisi ifade edebilir hangisi daha çok bizden olabilir ve bizi yansıtabilmektedir, buna dikkat ederiz. Reçelde bunlardan biri Firmayı biraz tanıyalım Çıkış Noktası ve isim bu yazıyı yazmamız da ki en temel ayrıntılardan biri aslında buyrun 😉

Bütün çözümler bir fikirle başlar. Her fikir zaman içerisinde değişimlere uğrar
“Yıkanır, Ayıklanır,Bekletilir ve  Kaynatılır, Üzerine yeni ilaveler eklenir, Saklanır.”

Geçilen bütün bu aşamalardan sonra, başlangıçtaki fikirler kendine özgü ve doğal bir yapıyı meydana getirir.
Bizler de sonuçlanan her projenin buna benzer aşamalardan geçerek ortaya çıktığını düşünüyoruz.

Reçel Firması 2014 yılında, sektörün mutfağından gelen genç girişimciler tarafından hayata geçirilmiştir. Yapılan işler çok çeşitli ve sundukları çözümler bir çok alanı etkilenmesinden dolayı reçel adını bir metafor olarak kullanmaktalar. Daha iyi bir seçenek olamazdı sanırım Sektörün iç dinamiklerini bilen ve teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerine yeni nesil çözümler sunmayı hedefleyen Reçel firması üreticilikleri ile ön planda duruşundan ve kalitesinden hiç ödün vermiyor, kişilerin veya kurumların istekleri doğrultusunda çalışmalarını tamamen size özel olarak geliştirmeye devam ediyor.

Kurulumu gerçekleştiğinden bu yana  iletişim tarzları ile birlikte müşterilerinin her anında yanında olan, teknik anlamdaki bilgi birikim ve tecrübesiyle onları doğru yönlendiren, müşterisiyle aynı dili konuşan, istek ve ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler getiren Reçel Interactive; Web Tasarım, Özel Yazılım Geliştirme, Mobil Uygulama, Seo Optimizasyon, Sosyal Medya ve Bilişim alanında Danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor.

Her fikir veya proje aynı özveri ve ilgiyi gösteren uzman kadrosu ile, markanızı doğru belirlenmiş hedefler ve stratejiler eşliğinde en iyi şekilde de yansıtmanıza yardımcı olmaktadırlar. Sizin için özel olarak hazırlanan çalışmamızı içine kattığımız yaratıcılık ve özgünlük ile hedef kitlenize en uygun şekilde kullanılabilir hale getirmektedirler. Çalışmalarında inovatif düşünmeye ve karışılıklı etkileşime büyük bir önem veren Reçel Interactive, müşterilerine bilişim alanında sunduğu hizmetler ile sektörde öncü kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Web Tasarımında öncüler Peki nasıl Yapıyorlar !

Sanatsal çizgilere sahip, özgün ve teknik altyapısı güçlü tasarımlar ile web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyorlar günümüz popülerliğine oldukça hakimler.
Günümüzde internetin de yaygınlaşmasıyla birlikte web sitelerine olan önemin farkındalar buna göre hareket edip genç girişimcileri ile birlikte yol almaktalar. Web tasarım, sizin sanal ortamdaki kimliğinizdir bunun bilincindeler. Kullanıcılar sitenize ulaştığında sizden önce web sitenizi görmekte ve sizi web siteniz üzerinden tanımaya çalışmaktadırlar bunun için ilk olarak muhatap googleda ki web sitenizdir.

Bu yüzden web tasarım hizmetleri verirken müşterilerine çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunmaktalar. Konusunda uzman kadrosu ile tasarım kalitesi yüksek, ince dekoratif çizgilere sahip, özgün ve teknik altyapısı güçlü tasarımlar ile web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Nasıl ki evinize ilk girişte göze çarpan mobilya ve kullanılan aksesuarlardır ve hep en iyisini ister tasarım olsun zengin dursun diye uğraşırız işimizde de ilk olarak önem verilmesi gereken yer bizi tanıtan tabiri caizse aynamız olan web sitemizdir. Önemini bilip en iyisi Benim Olsun Diyorsanız bu konuda hızla yükselen firmalardan teklifler alabilirsiniz Reçel de bunlarda biri fikirleri oldukça özgün ve günümüze uygun iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz gecikmeyin…

İLETİŞİM

Atatürk Mah. Ekincioğlu Sok. Üstün Plaza. No:8/6 Ataşehir 34758

0 850 885 1 229

0 538 350 9 110

hello@recelinteractive.com