Dpf Çınar Makine Firması

Dpf Çınar Makine firması (Çınar Dpfmac Cleaning Machine) uzun süren araştırmaların sonunda oluşan deneyim bilgi ve birikimlerini bir araya getirerek son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp bu alanda ihtiyaca yönelik kaliteli Dizel Partikül temizleme makinası ve türevlerini üretmektedir.

Dizel araçlarda yanma sonucu oluşan, egzoz gazında bulunan partikülleri filtreleyen parçaya partikül filtresi denir. Görevi egzoz gazını partiküllerden temizleyerek, egzoz partikül emisyonunu düşürmektedir.

DpfMac Partikül temizleme Kabinli makinemize doğru biçimde, partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik gerçekleşmektedir.

Kabinli DPF Partikül Temizleme (SPEED2500) makinemizde kullanılan tüm metal parçalar 304 paslanmaz çelik ve diğer parçalar ise sektörde kendini kalitesi ile ispatlamış markalar tercih edilmiş olup, bu sebeple de kalite ön plana çıkmıştır.

Ayrıca hafif ticari ve ağır vasıta filtrelerini temizlemektedir.Tasarımı firmamıza ait olan patentli makinemizi özel formüllü çözücü ile birleştirerek tıkanmış olan katalitik konvertörü veya partikül filtreyi oldukça kısa bir süre zarfında temizliyoruz.

Partikül Temizlik Makinası Teknik Özellikleri ;

  • 7000 Watt Yedekli Rezistans
  • Ayarlanabilir Isı Ayarı
  • Ayarlanabilir Çalışma Süresi
  • Sesli Başlama Uyarısı
  • Sesli Bitiş Uyarısı
  • Komple Paslanmaz İç Tasarım
  • Komple Paslanmaz İç Bağlantı Elemanları
  • 30 Lt. Paslanmaz Su Haznesi
  • Kurutma Fanı
  • Ayarlanabilir Şartlandırıcı Hava Girişi

Dizel Partikül Filtre dpf mac Çınar makine aracılığı ile ulaşabilirsiniz, dizel motorlu araçlarda yanma sonrası ortaya çıkan kurumları ve zararlı gazları tutmak için tasarlanan doğaya daha temiz hale gelmesi için zaralı tüm maddeleri içerisine hapseden yapıya sahiptir. Avrupa standartlarına göre tasarlanan bu sistemde hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak üzere tüm dizel motorlu araçlarda partikül filtre kullanılmaktadır. Bu sistemin amacı partikül parçacıklarının süzülmesiyle daha düşük emisyon değerine sahip egzoz gazı yaratmaktadır.

Dpf Mac ürünlerini hakkında detaylı bilgi almak için https://www.dpfmac.com  web sitesini ziyaret edebilirisniz.

DPFMAC İstanbul, Turkey

Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

Ukraine
м-н “Шинний Ряд”
www.vip-shina.com.ua
Phone : +38067 442 97 98
Phone : +38095 068 36 07