Kiralık Araç Firması

Çalışma ofisi Bakırköy ‘de bulunmakta olan Beydağı Motors firması, sizlere hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde araç kiralama hizmeti sağlamaktadır. Müşterinin kiralama işlemi sonrasında memnuniyet içerisinde kalması için büyük bir titizlik içerisinde çalışmaktadırlar. Bu doğrultuda, araç kiralama işlemi öncesinde araçların kontrolleri ve bakımları mutlaka yapılmaktadır. Bu sayede güvenilir bir şekilde araçları teslim alabilirsiniz. Ayrıca Beydağı Motors şirketler için filo kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için “Ekonomik Bakırköy Kiralık Araç” diye sorgulama yapabilirsiniz ve Bakırköy ‘de bulunan uygun fiyatlı kiralık araç modelleri ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmak için oluşturulmuş olan bağlantı metni üzerine tıklayın.

Beydağı Motors
Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz)

Bakırköy – İstanbul

Tel : 0212 570 74 44

Gsm : 0532 162 53 93

Email : beydagimotors@gmail.com

Beydağı Motors ile araç kiraladığınızda araç bakımı ve kontrolleri yapılarak tarafınıza temiz ve bakımlı araçlar teslim edilmektedir. Kaliteli ve ekonomik araç kiralamanın adresi Beydağı Motors ile araç kiralamanın rahatlığını, güvenini ve konforunu ayrıcalıkla yaşayabilirsiniz. İster şehir içi ister şehir dışı seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz Beydağı Motors tamamen sizlerin memnuniyetini ve konforunu hedeflemektedir. Detaylı bilgi için web sitesini inceleyebilir ve müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda https://www.beydagimotors.com/ web sitesi üzerinden tüm araç modellerini inceleyebilirsiniz.