Stilimizin Tamamlayıcısı Takılar

Stilimizin tamamlayıcısı olan takı çeşitlerinde her kadın için farklı parçalar bulmak mümkündür. Çünkü her kadının zevki ve tarzı farklı olduğu gibi takı seçimlerinde de bunu görebiliriz. Bazı kadınlar sadelikten yana olurken küçük bir kolye ya da minik bir inci küpe ile  şıklık ve zarafetini sağlayabilir. Öte yandan gösterişi seven kadınlar büyük iri küpeler, çok ışıltılı kolye ve bilekleri tercih edebilir. Aslında bu kadının kendini yakıştırıp yakıştıramadığı da ilgili. Bazen bazı takılar insanlarla özdeşleşir. Onun artık bir parçası olur ve etrafındaki insanlarda buna da alışır. Hatta o kişiyi hayal ettiğimizde onu o takısız hayal edemeyiz.

Özellikle bazı sembollerle kendini özdeşleştiren pek çok insan vardır. Sonsuzluk, kartal, yılan, fil gibi güç, bereket ve bilgeliğin simgeleri olarak genelde bilinen bu simgeleri çok fazla kişi kullanmaktadır.

Canan Yolaç özel tasarım takıları parçalarında da bu simgeleri çok fazla görmekteyiz. Siyam kedisi, kartal, yılan figürü, şahmeran, fil, uniq sembollerini küpe, kolye, bileklik, yüzük, broş, rozet, kravat iğnesi, kol düğmeleri olmak üzere pek çok takı çeşidinde kullanmaktadır. Bununla birlikte değerli taşlarla ve özel kendi tasarımlarıyla biçimlendirdiği takılarının tüm çeşitlerini web sitesinden görebilirsiniz.

Canan Yolaç kadınların takıları kadar erkekler için de bir koleksiyon hazırlamıştır. Bu koleksiyonda kol düğmeleri, gömlek iğnesi, broş, kravat iğnesi ve rozet bulunmaktadır. Biliyoruz ki artık kadınlar kadar erkeklerde takıları çokça kullanmaktadırlar. Canan Yolaç’da bunu düşünerek erkekler için de özel tasarım takıları tasarlamıştır.

Canan Yolaç uzun yıllardır iş seyahatlerinden edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeden yola çıkarak ve yapmış olduğu iş seyahatleri sırasında mistik dünyayı keşfederek kendi markasını yaratmaya karar vermiştir.

Canan Yolaç markası olan cananyolacstamboul tasarımlarında mistik tasarım kolyeler, mistik tasarım bileklikler, mistik tasarım yüzükler, mistik tasarım küpeler, mistik tasarım kol düğmeleri, ikonik tasarım kolyeler, ikonik tasarım bileklikler, ikonik tasarım yüzükler, ikonik tasarım küpeler, ikonik tasarım kol düğmeleri, mitolojik tasarım kolyeler, mitolojik tasarım bileklikler, mitolojik tasarım yüzükler, mitolojik tasarım küpeler, mitolojik tasarım kol düğmeleri mevcuttur.

Sizde kendi stilinize ayrı bir hava katmak istiyorsanız cananyolacstamboul web sitesini ziyaret etmelisiniz.