Ümraniye Oto Ekspertiz Şirketi

Ümraniye oto ekspertiz şirketi müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için bir çok çalışma yapmaktadır. Alanında uzman,  personelleri ve son teknoloji cihazlarıyla detaylı bir inceleme yapılarak ekspertiz raporu sunmaktadır.

2. el araç satın almak isteyenler aracında sorun olup olmadığını öğrenmek için ekspertiz firmalarına ihtiyaç duymaktadır. Bu sayede aracın iç ve dış tüm sorunlarını tespit edebilirsiniz. Siz de ümraniye araç ekspertiz firması Dr ekspertiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız rapor tarafınıza sözlü ve yazılı olarak aktarılmaktadır.

Oto ekspertiz Ümraniye testleri özellikle alanında uzman personeller tarafından yapılarak sizleri doğru bir şekilde bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede; aracın teknik yapısı genel hatlarıyla değil detaylı bir şekilde incelenmektedir. Bu inceleme işlemi sonucunda rapor oluşturulmasına da oto ekspertiz raporu denmektedir.

Araç ekspertiz raporunda aracın incelenmesi sonucunda elde edilen bilgiler bulunmaktadır.
Bu sayede aracı satın alacak kişinin karar verme aşamasında oldukça önemli ve gerekli bilgilerdir. Rapor alıcı kişiye sunulmakta ve kişinin doğru bir karar vermesi sağlanmaktadır.

Araç Ekspertiz Hizmeti

Özellikle düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olursunuz. Dr ekspertiz’ in herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Alanında uzman ekibi ile siz değerli müşterilerinin bilgilenmesini sağlamaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden mutluluk duymaktadır. Yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması

Araçlara yapılan bakımlar veya değişen parçaları kimi zaman anlamak oldukça zor hele ki yeni bir araç satın alacaksınız ve sizin için ciddi olan bir yatırım yapacaksınız ne ile karşı karşıya olduğunuzu anlamak istersiniz bu durum herkes için aynıdır.

2. el araç almak istiyor ve aracın en ince ayrıntılarına kadar bilgi edinmek istiyorsanız hemen  Oto Ekspertiz ile iletişime geçmek için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06