Etiler Kiralık Araç Modelleri Hakkında

Beydağı Motors,  uzun yıllardır Bakırköy ve çevresinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Aynı zamanda vermiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini sağlamak adına sürekli kendini geliştirmektedir. Ayrıca ekonomik, klasik, spor ve lüks araç araç kategorilerinde bir çok araca sahiptir. Bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik araçları kolay bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Beydağı Motors; ekonomik ve uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti vermektedir. Aynı zamanda müşterilerini de en iyi şekilde düşünerek hizmetlerine devam etmektedir. Önce müşteri memnuniyeti diyerek çıktığı bu yolda üstün başarılar sağlamaktadır. Ayrıca sektörünün lider bir firması olmasıyla müşterilerine; günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi için Beydağı Motors ile irtibata geçebilirsiniz.

Beydağı Motors
Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz)

Bakırköy – İstanbul

Tel : 0212 570 74 44

Gsm : 0532 162 53 93

Email : beydagimotors@gmail.com

Kiralık Araba Hakkında

Beydağı Motors İstanbul Havaalanı Kiralık Araç hizmetlerinden faydalanmak ve araçların ücret bilgilerine ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Böylelikle ilgili internet sayfaları üzerinden binek araç kategorileri ve modelleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer İstanbul Havaalanı ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de lüks bir binek araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Lüks Kiralık Araç” diye arama yapabilirsiniz. Böylece ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Böylelikle ayrıntılı bilgi alabilirsiniz