Gürşah Demir Ankara

Yeniliklere açık bir şirket olarak tanımlanan, inşaat sektöründeki 30 yıllık tecrübeleri, bilgi ve birikimleri ile birleştirerek değerli müşterilerimize sunmaktalar.

Müşterilerinin istekleri doğrultusunda hızlı sevkiyat ve kaliteli ürün politikalarıyla sizlere hizmet sunmaya devam ediyorlar sektörün sayılı firmalarından biri haline gelmeleri de bu sebeple oldukça normal İnşaat demiri Nervürlü çelik gibi ürünlerde kaliteli işler ortaya çıkarmaktalar.

Gürşah Demir, yenilikçi üretim anlayışıyla sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir müşterilerine daha kaliteli ürünleri daha ekonomik ve hızlı yöntemlerle sunmayı daima ilke edinmektedir.

Değerli kullanıcıların taleplerini en kısa zamanda, pratik yöntemlerle karşılamayı misyon edinmişlerdir. En önemlisi de; her şeyden önce gelen müşteri memnuniyetini, ahlaklı ve ödün vermedikleri dürüstlük ilkeleri ile sonuçlandırmaktır. Bünyesinde inşaat demiri, nervürlü demir, inşaat çivisi, çelik lama, çelik hasır olmak üzere pek çok inşaat ürünü bulunmaktadır.

İnşaat Demir Ankara sektöründe lider firma olan Gürşah demir bu işin erbaplarından peki İnşaat demiri nedir?

inşaat demiri nedir ile ilgili görsel sonucu İnşaat demiri, çekme gerilimlerini ve kayma problemlerini karşılamak amacıyla betonarme yapılarda, beton içine yerleştirilen, özel şekillendirilmiş çeliğe inşaat demiri denilmektedir. Demir yer kabuğunda en çok bulunan metaldir.

Detaylı Bilgi ve İletişim için;

  • OSTİM OSB MAH. 1234 CAD. NO:26 YENİMAHALLE/ANKARA

  • 0312 385 39 33

  • https://www.gursahdemir.com/

  • info@gursahdemir.com