Kızılay Kız Yurdu Ankara

Kızılay Kız Yurdu olarak, Ankara Özel Ülkü Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, kurulduğu günden bu yana hem Ankara içerisinden hem de başka illerden üniversite okumak amacı ile gelen birden çok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Yurt içerisinde, işinde uzman ve güler yüzlü çalışanları sayesinde öğrencilere her zaman anne şefkati ve özverisi ile hizmet verilmektedir.

Ankara Kızılay Kız Yurdu, öğrencilere sağlamış olduğu kaliteli hizmetler sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Adeta ev konforunda bir ortam oluşturulmuş olan odalarda öğrencilere aynı zamanda Wireless hizmeti de sağlanmaktadır. Odalar oldukça ferah ve hijyeniktir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yurt tarafından servis edilmektedir. Ayrıca yurdun sahip olduğu bahçede arkadaşlarınızla çay içebilir, sohbet edebilir ve güzel vakitler geçirebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Kızılay Kız Yurdu

Özel Ankara Kız Öğrenci Yurdu Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başındadır. Havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır.

Yurtta Kalmanın Avantajları

Ülkü kız yurdu Ankara’da bulunmaktadır. Ankara’ya üniversite okumak için gelen öğrencilerin konforlu bir şekilde konaklayabilmeleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Yurtlar öğrenciler için evlerden daha avantajlıdır. Çünkü evde yapılması gereken pek çok iş vardır. Evin sorumluluğu daha fazladır. Örneğin; Yemek, temizlik, çamaşır ve fatura gibi işler öğrencileri zorlamaktadır. Yurtlarda günün belli saatlerinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Aynı zamanda kesintisiz olarak sıcak su ve ısınma sağlanmaktadır. Aynı zamanda 7 gün 24 saat  güvenlik kamerası ile yurt etrafı gözlemlenmektedir. Güvenlik yurt girişlerinde beklemektedir. Öğrenciler için hem ev ortamı hem de güvenli bir ortam sağlayan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu ailelerin de güvenini sağlamaktadır. Detaylı bilgi almak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

Cep: 0-532-165 59 10