Ülkü Kız Yurdunun Avantajları

Ülkü Yurdunun Avantajları Nelerdir?  Yurt imkanları öğrencilerin konforu ve güvenliği açısından oldukça elverişlidir. Oda hizmetleri olarak internet imkanı öğrenciler için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda oda içinde gün boyu kullanılan sıcak su konfor açısından önemli yer almaktadır. Oda içerisinde kalacak kişi sayısı kişiler tarafından belirlenebilir tahmini 2, 3, 4 kişi olarak kalınmaktadır. Ayrıca oda temizliği günlük olarak yurt tarafından gerçekleştirirken öğrencilerinde hijyenleri düşünülmektedir. Yurtta yaşamanın en önemli avantajı her daim güvenlik altında oluşlarıdır.

Yurtta her bölümden her çeşit insanla arkadaş olacaksınız. İlk yıl acemilik ve insanlar konusunda tecrübe sahibi olursunuz. Yurtta kalıyorsanız, banyo sırası, saat 00:00’da kapanması zorunlu ışıklar, yüksek sesle müzik dinleyememek gibi birçok kural vardır. Zor gibi olsa da kolaydır, yaşaması güzeldir. Hastaysanız karşı yatağınızda ki ya da üst ranzanızdaki arkadaşınız koşacak ilk kişidir. Ayrıca sınav döneminde sorularla ilgili ilk gelişmeler de yurtta yayılır. Önceden bilgi sahibi olursunuz… Ülkü Yurdu hakkında bilgi almak için https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/ web sitesini ziyaret ediniz.

Ülkü Yurdunun Avantajları Nelerdir?

Ailelerin çocuklarını yurda vermelerinde ki en önemli bir etkende yurdun kurallı oluşudur.Yurt okula en yakın mesafede oluşu öğrencilerin okuluna gidişlerinde rahatlık sağlamaktadır. Yurda giriş çıkış saatleri bellidir. Öğrenciler yemek, çamaşır yıkama gibi birçok hizmetten yararlanmaktadır. Bu hizmetler yurt tarafından karşılandığı için öğrencilerin tek yapması gereken öğrencilik hayatlarını devam ettirmek olacaktır. Ankara Kız Öğrenci Yurdu bu özelliklere sahip yurtlardan biridir. Yurt hakkında detaylı bilgi almak için linki tıklayınız.

Ankara’da Özel Öğrenci Yurtları

Ankara Kız Yurdu olarak Ankara ‘da üniversite okumaya gelmiş olan kız öğrencilerimiz için ev konforunda bir barınma hizmeti sağlamaktadır. Yurtta sabah kahvaltısı, akşam yemeği servisi, 24 saat ısınma ve 24 saat sıcak su hizmetleri bulunmakta ve banyosu içerisinde suit odalar mevcuttur. Bu hizmetler oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Yurt hizmetlerinden 12 taksit imkanı ile yararlanabilirsiniz.

Yurt, aynı zamanda Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır.