Yerevdekor.com Kim? Ürünleri Neler?

Yerevdekor markası ile 2012 yılında kuruluşumuz sektöre adım attı. Genellikle dekorasyon malzemeleri ve endüstriyel ürünler içeren bir işletme olarak hazırlandı. Hayli kısa sürede ürün yelpazesini genişletip web sitemizde yenilenmelerle büyürken müşterilerine farklı dekorasyon ürünleri sergilemeye, ürün sayısını çoğaltmaya devam etmektedir.

Yerevdekor.com, günlük maillerinde size özel sürprizleri ve indirimleri takip edebilir, her hafta düzenlenen kampanyalı ürünleri en güvenilir şekilde sipariş verebilirsiniz. Türkiye’ de bir ilke imza atan Yerevdekor.com M2 ürünlerinden hiçbir ücret talep etmeden, kargosu bedava olan numunelerinden gönderiyoruz. Usta destek kadrosu ile İstanbul başta olmak üzere tüm şehirlerimizde alışveriş yapan müşterilerimize istek ve talepleri karşılığında destek sağlamaktadır.

Profesyonel ekibimiz ve ürün çeşitliliğimizle evinizi, bahçenizi, balkonunuzu hatta ofisinizi aklınıza gelebilecek her alanda kullanabileceğiniz dekorasyon ürün ve malzemelerini Yerevdekor.com’ da bulmanız mümkün.

Laminat Parke

Ev dekorasyonunda en cazip ve en etkili dekoratif esaslardan biri zemin uyumudur. İnsanlar evinize ya da ofisinize misafir olarak geldiğinde en çok dikkat ettikleri alan zemin döşemelerinizdir.Günümüzde en çok tercih edilen zemin döşeme ürünü ise laminat parke dekorasyonlarıdır. Artık yaşam alanlarınızın yer döşemesinde de tarzınızı dilediğiniz şekilde yansıtabileceğiniz bir çok laminat parke modelleri mevcut.
Laminat parke seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunların en önemlisi ise parkeyi nereye döşemek istediğiniz olacaktır. Laminat parke türleri sınıflara ayrılmaktadır ve bu sınıfları ana iki kategoride şekillendirebiliriz. Bunlar konut alan ve ticari alandır.
Konut alan ve ticari alan kullanımlarında farklı sınıflar mevcuttur. Ayrıca diğer bir dikkat edilmesi gereken sınıflandırma ise parkenin aşınma tabakasının sınıfıdır. Bu sınıf AC-1 den başlar ve AC-6 kadar ilerler. Parke seçiminde malzemenin koltuk ya herhangi bir oturma grubu vasıtası ile çizilme, deformasyona uğrama durumları incelenip ve kaliteli malzemeler tercih edilmelidir.

Laminat parke’de seçim yaparken önce bu iki kategori türüne göre parke tercihi yapmanız gerekir. Yani parkeyi ev için mi yoksa ticari bir alan için kullanacaksınız bunu belirlenmeniz gerekmektedir. Ev kullanımlarında parkenin üzerindeki çalışma daha kolay olacaktır. Bu sebeple çok yüksek sınıf parke türü kullanmaya ihtiyaç yoktur. ümraniye laminat parke ile doğru bir şekilde tercih yapabilir ve bulunduğunuz mekanın güzelleşmesini